Prostě jen tak :)

1. února 2011 v 2:05 |  Můj život v Tennessee (3)
Už nevim co mam vymýšlet do nadpisů... vždycky tam něco napíšu a pak stejně píšu o něčem jiným :D

Dneska píšu proto, protože prostě chci :) Baví mě to.

1. Jsem unavená! Každej den jsem jako stará babka! V pátek jsem měla jít na diskotéku a místo toho jsem usnula ještě před osmou hodinou večer :/ No tak nic! :D
V neděli jsme měli navštívit Graceland... a co myslíte? No já po běhání naprosto zničená, jsem nebyla schopna vstát z postele!!!! Nakonec jsem teda vstala, ale jela jsem jen k aupair, koukaly jsme se na filmy. Mimochodem bydlí na zámku :/ A když jsem odvážela jinou aupair domů, tak ta zase bydlí na hradě (jejich dům je kamenný) :) Já bydlim v rodinným domku :)

2. Někdy mě ten automat tak strašně vytáčí!!! Občas se ten motor tůruje tak, že bych si nejradši přeřadila sama, ale nejde to. Přesto je automat fajn, protože je to taková odpočinková jízda, já u toho stíham spoustu věcí :) Nedovedu si představit, že si zas sednu do auta a ona tam bude řadicí páka :D Přesto, že mě automat (občas) rozčiluje bych si ho ráda v budoucnu v Čechách taktéž pořídila.

3. Našla jsem tu jakousi sladkou housku... dávam si to s máslem a marmeládou a je to vynikající :) Připomíná mi to náš český sladký rohlík... sladký rohlík teda tomu říkáme my doma, ale ono to má i speciální název, ale ten nevim :) Je to takovej ten hnědej, trošku větší než obyčejnej rohlík, myslim, že to má uvnitř i rozinky... no však vy víte ;) Tak to je tady, akorát je to houska. Na to mě prosim pěkně užije :)

4. Pořídila jsem si do deštivého počasí gumáky. Zamilovala jsem se do nich :)
5. Každej den dostáváme úkoly :) Kromě pátku. Hall taky, ten je teda dostává i v pátek :D

Dneska jsem měla nečekaně den volna. Ráno jsem odvezla Halla do školy a pak jsem si mohla dělat co chci... no tak jsem šla do školy, že jo :D Pak jsem si uvařila... květákovou polívku a vošouchy. No kdybych na to měla čas, tak snad brečim štěstím :D
Dokonce běham... sice u toho vždycky skoro umřu, ale chce to trénink :) Cvičim každý den... výsledky zatim žádný nevidim... popravdě už bych něco čekala po dvou měsících.

Taky jsem si musela koupit flashku. Je to potřeba... na listening a speaking dostáváme úkoly, který musíme přinést na flashce a pak úkol prezentovat před třídou :) Koupila jsem si krásnou růžovou flashku s bílýma motýlkama :D No comment. Na zítra máme kvíz o naší domovině. Nemam tam žádný chytáky, ale je fakt, že hlavní město ČR může bejt chyták sám o sobě pro lidi z jižní Ameriky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cominick cominick | 1. února 2011 v 8:08

Myslis loupak?? :)
Tak hodne lidi ani nevi, kde cr lezi. Natoz hlavnk mesto ;)) pak rekni, jak prezentace probehla! Hodne stesti ;))

2 MissSweetie MissSweetie | Web | 1. února 2011 v 11:17

Tak po takových holínkách koukám už dlouho, jsou krásnýýý!! :) Ale já bych je asi dostatečně neunosila - za tu cenu co se v ČR prodáají :-/

3 Jana Jana | Web | 1. února 2011 v 16:15

Žando, já fakt nevim, jak se tomu říká, ale pokud loupák sedí na to, co sem řekla, tak souhlasim :)
Ségra mi právě psala, že je taky chtěla, ale že u nás stojí 1200 nebo 1600??? Teď nevim kolik psala.. já jsem je koupila za cca 650.. ale je fakt, že kdybych chtěla, tak si můžu pořídit třeba za 3000 taky :D
Koukala jsem, že bych je třeba poslala do Čech... ale s poštovným to vyjde naprosto nastejno, jako když si to koupíte tam.

4 MissSweetie MissSweetie | Web | 3. února 2011 v 0:02

U nás se tomu říká ještě pletenec :-) Ale v podstatě to bude to samé..
Jj, tady co jsem tak viděla se dají sehnat hodně nad tisícovku, bohužel :D

5 vendy vendy | Web | 3. února 2011 v 14:17

Je super, že seš tam spokojená :)btw krásny gumáky

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama