Sněžilo a sněžilo ... teď jsme nemocný

11. února 2011 v 17:33 |  Můj život v Tennessee (3)
Na středu nám hlásili spoustu sněhu... já jsem celou dobu doufala, že se jen spletli, a že si dělají srandu, protože dny před tim byly teplé a slunečné. Moje škola se ve středu pro jistotu uzavřela už ve 12h, Hallova škola v 13.30 ... nakonec sněžit opravdu začalo. Nejdřív to bylo jenom takový nic a pak začalo sněžit poměrně hustě. Když jsem vyzvedla Halla ze školy a jela jsem domů, tak už bylo napadáno alespoň 10cm a na letních sjetých gumách to byla sranda. V jedný zatáčce jsem dostala smyk, že jsem skoro skončila v pangejtu... takže jsem tam řvala na všechny strany sprostý slova. Teď si říkam, že kdybysme skončili v tom pangejtu, tak třeba hostotcovi dojde, že opravdu potřebuju jiný gumy. Ne až v březnu, ale hned! Nakonec jsme to zvládli všechno v pořádku, řídit totiž umim :)
Hall si pak hrál venku s kamarádem i ten druhej den, takže moje pracovní nasazení vypadalo asi takto: ležela jsem na posteli, opřená o zeď, na nohou notebooka, v televizi puštěnej film, pak skype s mamčou a se ségrou. Nadřela sem se, to vám teda povim :D Ale přesto preferuju týdenní honičku, protože to pak rychle utíká. Tohle je fakt nuda sedět doma na zadku.
Dnes už jsme měli jít do školy, ale Hall problil celou noc, takže mi přišlo rozumný ho nechat doma. Takže mu tady teď svítí oči, že nemusí nic dělat :D Já ho obskakuju a cokoliv udělam, tak následuje "thank you". Asi na to není zvyklej. Tatík ho tu pucuje jako na vojně. Já jsem trochu benevolentnější :D Kdyby se znova nepoblil, tak mu dam klidně celou čokoládu, za to jak je statečnej. :D K obědu bude mít suchou rejži... :D
Mamča se mě taky jednou ptala, jestli se mi stejská. Přivedlo mě to na myšlenku, že vlastně asi ani ne. Nebo já si vzpomenu, vzpomínam si každej den, ale nebrečim večer do polštáře, ani si netrham vlasy :) Poslední místo, kde jsem řvala byl Texas. Ale kdyby mi někdo dal letenku do Čech, tak se tam odlítam podívat, jen tak, v tom co mam zrovna na sobě :D Néééé, že bych si nedala českej chleba... nééé, že bych si nedala českej rohlík... nééé, že  bych nechtěla skočit kolem krku, snad všem ...
Včera jsem se taky vydala do kina s Nil. Byly jsem na The roommate. Pro milovníky thrillerů to můžu vřele doporučit. Film se mi moc líbil. Potěšilo mě taky to, že ve filmu jsem rozuměla každýmu slovu!!!!!
V pondělí nás čeká ve škole velký test z gramatiky. Je to prostě velkej test v půlce školy... dneska na test opakujeme a já tam nejsem :( Holt všichni usoudili, že to nepotřebuju :D Já bych usoudila, že to potřebuju jako sůl. Takže si najdu nějaký cvičení na internetu. Já nejsem až taková šrotna jak to vypadá. Ale když ten test neuděláte, tak oni vás vyhodí ze školy, nevrátí vám peníze a mě by ani nedali razítko, že jsem to absolvovala a to by se zas nelíbilo agentuře... :D

Zítra nás čeká valentýnská party se školou. Po školní party nejspíš pojedeme do města. Řekly jsme si, že tu prostě musíme najít nějakej klub, kde je to fajn! Na dnešní večer v plánu nic nemam. Asi si jen pojedu koupit brambůrky a pak se budu koukat na televizi. Prostě klidný celý odpočinkový celý den :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Milča Milča | Web | 11. února 2011 v 17:57

Pááni, tak rozumět každýmu slovu je takovej můj malej sen, já su ráda, že pochytím o co tam vůbec jde :-D
Jinak na www.helpforenglish.cz je spousta testů, tak se tam zkus mrknout, já jsem na těch stránkách skoro denně!! :-D

2 vendy vendy | Web | 12. února 2011 v 22:44

Wow the roommate s Leighton Meester, na ten film čekám už přes rok ... to v Londýně zase bude až později než v ČR, nechápu ... Super, že si tak užíváš :)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama