Za blbost se platí!!!

16. února 2011 v 23:34 |  Můj život v Tennessee (4)
to si pamatujte

Dnes jsem byla po škole připravená složit svuj řidičák, ale ještě před tim jsem potřebovala zajet na benzínku a natankovat. Osudná to chyba!
Zastavila jsem, vypla motor, vzala si kreditku, otevřela nádrž, zabouchla dveře... když jsem si pak chtěla vrátit kreditku do peněženky, tak to ... nešlo :/ Peněženka byla na sedačce v autě a auto tak trochu zamčený a klíče vevnitř
Takže jsem si procvičila slovo začínající na F***
Pak jsem tam zkusila oběhnout pár chlapíků, jestli třeba neumí otevřít dveře od auta bez klíčů... bohužel. Aspoň mi pomohli zavolat službu, která se touto činností zabývá. Ani ne po pět minutách čekání přijel chlapík s tim, že mi jde pomoct. Vytáhl nějaký drátek, strčil to za gumičku u dveří, během pěti vteřin jsem měla auto odemčený. EHM. Opět jsem vyplázla prachy. Tentokrát 50 dolarů. Chtěla jsem si koupit nový šaty. Tak nic. Holt budu dělat parádu v těch starých. Ach jo :( Co tady ještě poseru a za co budu muset platit, to bych ráda věděla!!!!
Nehledě na to, že paní co mi pomáhala z nějakýho důvodu MUSELA zavolat i fízly a hasiče. Ona mi říkala, že je jde zavolat, ale byla to černoška (černochům tak nějak skoro nerozumim, ale sejde na tom občas...), tak jsem si řekla "hmm" a nevěnovala sem tomu pozornost, sem si prostě myslela, že jsem se přeslechla!!!
Takže když jsem tam tak stála v krátký sukni, BLONDÝNA (tak trošku hloupější ) a teď vám tam přijede hasičský auto a z něho vyskáče aspoň deset KRÁSNÝCH hasičů, tak potěž pánbůh. Trapnějš už sem se cítit nemohla  Kord když to nebyla žádná cool akce, kvůli který museli přijet... ale aspoň platí to, že hasiči přijedou opravdu ke všemu (jako první).
Já jsem se aspoň podívala, co nám Collierville nabízí a kluci si aspoň procvičili zeměpis :)
Mamča mi řekla - no vidíš to jak si užíváš :D Tojo, musim zkusit všechno!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lů | Web | 17. února 2011 v 1:36

Sranda s tebou :-D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama