Dny předchozí a následující

25. března 2011 v 17:50 |  Můj život v Tennessee (5)
Podle mojí sestry zanedbávam blog, ale podle mě to teda není pravda
Někdy nemam čas jsem napsat... jindy náladu... někdy není co psát...
Vlastně od toho úterka se tu nic moc nestalo.

Škola je pořád hrozná zabíračka. Ani sem si nikdy nemyslela, že hodiny angličtiny můžou bejt tak vyčerpávající Na jednu stranu jsem ráda, aspoň se naučim zase něco víc, ale na druhou stranu... kdo pak má trávit volné chvilky děláním úkolů? Na to není čas!
I když je fakt, že jsem teď dodělala úlohu. Hihi. Lepší v pátek ráno, než-li v pátek večer

Vezmeme to popořádku...
Ve středu měla moje maminka narozeniny 23.3. Jelikož je to moje maminka a žena, tak nebudeme prozrazovat věk Balíček k narozeninám jí došel už v pondělí, snad jsem jí udělala radost. Minulý týden měla narozeniny moje babi - 17.3. Přáníčko jí taky došlo asi o dva dny dříve. Jsem já to ale poctivka
Ve středu jsem taky byla ve škole... tady bych se ráda zastavila! Moji spolužáci jsou zvláštní lidi. Jak už jsem řekla, tři jsou tam z mojí bejvalý třídy, zbytek novej. Je tam nějaká Indka, který se evidentně líbim a civí na mě celou hodinu, ani se nepodívá do knížky. Ve středu se na mě usmála zblízka... její úsměv a vůbec její zuby mě vyděsily tak, že sem seděla přikovaná na židli a čuměla do učebnice celý dvě hodiny!
Odpoledne typicky práce a pak jsme šli s Nil na véču do restaurace, oslavit solidně narozky mojí mamči :) Já jsem si dala grilovaného lososa na zelenině. Bylo to tak výborný!!!!! Co se týče lososa... tak losos je ryba... podle všeho jsem v USA snad jediná osoba, která jí ryby! Kohokoliv potkam a začneme se bavit o jídle, tak první co řekne "nejim ryby". A co jako Předtim jsme dostali salátek na účet podniku a poté zákuseček. Já jsem si dala apple pie, byl výborný. Moc výběr neměli. Čokoládový zákusky moc nemusim a tvarohový už vůbec ne. A Amerika je jeden velkej cheesecake, takže smůla pro mě.

Ve čtvrtek jsem studovala do školy... běhala jsem jako o závod v parku. Musim se poprvé pochlubit, že jsem trasu uběhla na jeden zátah a běhání mě začíná bavit. Sice u toho pokaždý dejcham jako sentinel, ale to ještě vypiluju :)
Přikládam mapku. Obvykle běham trasu červenou.. pokud chci běžet delší tak běham červenou a pak se napojim na tu žlutou. Žlutou trasu běham, když je venku teplo, tak abych si to užila a trošku se opálila :) Jinak zelenej puntík je odkud vybíham a černej puntík kde končim.
Ve čtvrtek jsem si taky upekla menší dortík nebo buchtu, jak chcete. Ani nevim proč. Mamča mi poslala už dávno výbornou českou polevu, tak jsem si řekla, že bych něco mohla vyrobit. Takže jsem to udělala ve čtvrtek.

K obědu jsem si pak udělala vošouchy a kuřecí směs a byla jsem nejšťastnější člověk na světě
Večer jsme jeli na plavání, ale tentokrát to nebylo plavání.. měli tam aukci. Za celý rok sbírají papírový penízky za závody, kterých se zúčastní. Když skončí na prvním místě, tak získají větší obnos, když prohrajou, tak alespoň za to, že se zúčastnili něco získají.. Hall si přitáhl domů nějakou videohru a košík plnejch sladkostí. Nezapoměl mi říct, že mu to nemam jíst. Jako kdybych měla zájem nebo co.
Jeden den ráno mě ale obdaroval jeho bonbonama, různýma balíčkama, příchutěma, až sem koukala... ty bonbony tu ještě mam
Bylo tam i jídlo... mohli jste si dát hotdogy, různý chipsy nebo zákusky. Jak sem tam tak koukala, jak se tam ty tlustý lidi cpou až se jim dělaj boule za ušima, tak mi z toho bylo nějak nevolno, takže já jsem nic nejedla a pro jistotu jsem vynechala i večeři. To že sem pekla dort, kterej si nejspíš i sama snim, to je něco jinýho.. to si jim v klidu domova. Ale když vidíte 200 tlustých lidí na jednom místě, který žerou co nejrychlejš, aby si mohli jít honem přidat, padá jim to od držky, tak je to prostě nechutný a nechci takhle dopadnout!

Dneska jsem si zatim teda udělala úkol... pak jsem si dala snídani a teď musim jet pro benzín a nakoupit si pár věcí, jako je mejdlo, zubní pastu a tak, ještě se musim podívat co mi chybí

Jinak plány na víkend.... páteční večer - martini koktejl v baru Alexanders... nic lepšího jste nikdy nepili!!! Já mam v plánu si objednat mandarinkové martini. Normálně smíchají martini s čerstvě vymačkanýma mandarinkama a fakt je to výborný.
V sobotu budu trávit na letišti se Sandy a dalšíma a v neděli podle počasí nejspíš výlet k Mississippi

Teď si jdu udělat obličej, vlasy, oblíct si něco slušnýho a vyrážim nakupovat. Co si dam k obědu zatim nevim, ale hlad už mam
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Helena Helena | 25. března 2011 v 18:39

Hele co jsou to ty vošouchy? To neznám. :-D Mandarinkový martini zní božsky, doufám, že to taky brzo ochutnám! :-) Ten tvůj host dad je teda fakt... no jak to mám říct... ty víš co. :-! :-) Ale 14 dní v Kalifornii zní super! 8-)

2 Evyyk Evyyk | 25. března 2011 v 19:56

Heeej, tak to je teda sprosty od hostotce, ze ti to chtěl počítat do ty tvoji dovoleny!!!!!
No a Evca si Kalifornii nerozmyslela a nerozmysli, tak doufam ze ty taky ne:D! Uz jsem se všem nezapomnela pochlubit, z ty radosti:D!

Ha, a jsem rada ze nejsem sama kdo neví co to jsou vosouchy, i kdyz ted uz to teda vím:D

3 Jana Jana | Web | 25. března 2011 v 20:09

Já na ně opravdu kašlu a nic si z nich nedělam, protože tady mam obrovskou pohodu. Skoro vůbec nepracuju. Takže mlčim a šoupu nohama, ale kdybych pracovala 45h/týdně a ještě k tomu tu měla tohle, tak bych tu asi nebyla :-D
Ty budeš v USA. Pokud chceš jet s náma, stačí se ozvat co nejdřív a můžeš se přidat ;-)
A nezapomeň, že budeš bydlet u Ňů Jorku, takže se k tobě nakvartýruju :D

Jinak na vošouchy už se mě ptalo dost lidí... vošouch neboli bramborák neboli cmunda neboli jak tomu kdo říká :-P

4 Jana Jana | Web | 25. března 2011 v 20:42

Já si to teda nerozmyslim.. si pudu asi pučit do knihovny knížku a pak ti nalajnuju každej den a budu tě vzbouzet v 6 ráno, abysme to všechno stihli :-D  :-D  :-D
Hostotec je d...l teď nevim jestli to tady můžu psát, aby si to zase někdo nepřeložil :-D

Jen co se zeptam host-otce jak daleko můžu s károu, tak přijedu do Chicaga... a až taky našetřim nějaký prašule, abych si tam mohla něco koupit :-D Pak hodíme fotku v tý nejvyšší budově na tom proskleným podstavci a pak můžem plánovat dovču :-D

5 Lenka Lenka | 26. března 2011 v 8:41

tyjo, to sem slepá nebo máte v Collierville asi tak 50 jezírek ("rybníčků) :-D

6 Jana Jana | Web | 26. března 2011 v 17:06

Leni, máme jich tu opravdu spoustu. Na každým rohu :-D

7 Helena Helena | 27. března 2011 v 14:22

Joo takhleee, bramborák! :-) Znám i slovo cmunda, ale to mi zní jak nějaký sprostý slovo. :-D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama