Čtvrtek - neděle

20. března 2011 v 16:18 |  Můj život v Tennessee (5)
Čtvrtek - čtvrtek jsem měla ve znamení dlouhééého spinkání :) Pak jse si byla zaběhat... opalovala jsem se (!!!!!!!!)... odpoledne jsme šli nakupovat a pak rovnou k Nil, kde jsem se připravili na oslavu St. Patrick´s day. Tento den se vyznačuje nošení zelené barvy. Já nemam ve skříni bohužel nic zeleného (ani to tam nechci mít), ale koupila jsem si krásný zeleno-černý šaty.
Nevim jestli jsou ty šaty tady až tolik vidět, ale byli zelený nahoře (kolem prsou) a zbytek byl černej.
Tento den jsem taky neměla auto, takže jsme si pučili auto od manžela Nil. Auto v manuálu!! No kdo myslíte, že řídil? Ano, Janička! Protože co? Protože je češka a češi tyto auta umí řídit. Užila jsem si to. Přišla jsem ti po tom manuálu, tak nějak víc busy

Pátek - V pátek jsem si opět přispala. Jupíííí. Ze začátku mi to nešlo, vstávala jsem brzo. Ale teď se třeba vzbudim v 8, ale pak ještě usnu a spim třeba až do oběda Potom jsem si byla opět zaběhat (anooo, beru to vážně), opět jsem se opalovala a nakonec jsme vyrazili pro opravené auto. To zabralo dost času, protože to je poměrně daleko.
Od pátečního podvečera, kdy jsem dostala zpátky "svoje" auto si ho nesmírně vážim. 2 dny bez auta jsem umírala. Ve čtvrtek mě vyzvedl manžel Nil (i s Nil) a pak jsme měli to auto v manuálu... takže jsem měla auto, byla jsem venku, neseděla jsem doma.. ale přesto mi bylo smutno, že v garáži je prázdný místo Teď už je zase zaplněný. Teď je jako nový. Gumy vyměněný, přední sklo nový, opravený světlo... dokonce mě jednou tak napadlo, že na to, jak je to starý auto, to má naprosto super rádio. Prostě když tam posloucham písničky a třeba i hodně nahlas, tak to výborně zní.
Fotka z pátečního večera:

Sobota - Včera jsem měla naprosto kouzelný den!!!! Byl to naprosto super úžasnej bezva den Strávila jsem se Sandy, dalšíma spolužákama a dalšíma lidma na letišti a koukala jsem jak skákají lidi z letadel. Někteří skáčou každý den, někteří to měli poprvé. Poprvé to zažil muj spolužák Tony:
Já můžu říct, že jsem na tohle sračka. Klidně bych si skočila z letadla, proč ne, ale to by mě do toho letadla nejdřív někdo musel dostat!!!!!! V průběhu dne jsem o tom i přemejšlela, že to může bejt sranda, ale prostě to letadlo... a to kdybyste to letadlo viděli :D :D :D No ještě o tom popřemejšlim, ale spíš ne... skok v tandemu stojí 200 dolarů.. s videem 325. A je jasný, že kdybych se rozhodla si skočit, tak z toho chci mít i památku - tedy video.
V průběhu dne jsme se opalovali, papkali, pili, bavili jsme se, hráli jsme hry... spálila jsem si nožky a obličej Ale to taky proto, že jsem bílá jako stěna. Potřebuju na tom trošku zapracovat.
Večer jsem tam chtěla zůstat na grilčo, ale Douglas chtěl odvézt domů a Nil chtěla jít do baru. Achjo! Ale příště teda nebudu taxikář a zůstanu tam na grilování. Sešla se tam úžasná parta lidí a všechno bylo tak v pohodě, jako ještě nikdy ne. Cítila jsem se tam jako doma. Frisbee, badminton.. no to jsou naše "předbarákové" sporty. A to počasí... všechno taky zlepšuje to počasí.
Dále jsme se zapli do popruhů na tandem a vyfotily jsme se společně se Sandy. Dokonce i v letadle :)
Na
Ani nevíte, jak je ten batoh s tim padákem těžkej!!! Nehorázně!!! Na záda mi to nandal přítel Sandy, David a já se pak horko těžko držela na nohou. Sama bych to z tý země nikdy nezvedla

Neděle - Neděle je dnes. Teď je přesně 10:05. Snídam. Jsem v posteli. Nedělam nic. Hall se kouká na televizi, u toho si hraje s počítačem, s míčem a ještě něco píše na papír.
Bude to obyčejný den. V poledne se najíme.. pak se připravíme na baseball.. půjdeme do parku. Já se tam budu opalovat, poslouchat písničky a číst si časopis. Hall bude hrát.
Jeho otec je v Dallasu, protože jeho maminka má rakovinu.
Pokud se v neděli stane něco nečekanýho, tak o tom ještě napíšu, ale nepředpokládam to :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama