Nákupy a tak vůbec

12. března 2011 v 0:14 |  Můj život v Tennessee (4)
Dneska jsem ráno ležela na posteli, neděla zhola nic, pak jsem si uklidila... snědla jsem snídani. O půl hodiny později jsem si řekla, že je čas na lívance... Udělala jsem si lívance.. mimochodem naprosto vynikající. Některé jsem si ozdobila šlehačkou, čokoládou a ovocem a některé pouze ovocným syrupem. Po takovéto náloži jsem si řekla, že je nebezpečné zůstávat doma... protože když jsem doma, tak jenom žeru a jenom čekam na chvíli až se mě někdo zeptá, kdy se mi "to" narodí.

Příští semestr školy budu mít trochu čas, takže si asi zaplatim poplatek ve fitku a budu tam chodit na nějaké hodiny tance, příp. do bazénu. Škola mě stála loňský semestr 1000 dolarů... tento semestr "pouze" 300 dolarů... takže nějaký poplatek 60 dolarů za fitko se ztratí :) I když fitcentrum je hloupej název pro takový CENTRUM. Nejsou tam pouze přístroje na kterých můžete cvičit, ale i bazén a všemožné další aktivity. Můžete hrát volejbal, basketbal, tenis, badminton, frisbee... můžete tancovat - aerobic, zumba, latinu a mnohé další.

Odpoledne jsem se tedy sebrala a šla jsem na poštu poslat mamince balíček k narozeninám :) Pššššt. Potom jsem se prošla po náměstí, sedla jsem si na lavičku (je nádherně) a poslouchala jsem písničky z mobilu. Ooouuuuu... všechny písničky mi připoměly buď něco a nebo někoho :) Ale nebylo mi smutno, bylo mi krásně. Krásně proto, že mam na koho myslet a že mam někoho v Čechách ráda. Takovej hezkej pocit. Některé aupair nemají moc přátel nebo nemají dobré vztahy s rodinou a nebo obojí. Já mam spoustu přátel, ještě více kamarádů a super rodinu.

Z náměstíčka:

Tohle se mi z celýho Collierville líbí asi nejvíc. Colliervillské náměstí. Romantika, jak už jsem tu někde psala :) Kdybych tady bydlela a měla se tu vdávat, tak je to jasný kde :) Pamatuju si, když jsem sem přijela poprvý, před Vánoci. Všechno bylo tak krásně osvětlený a prostě nádherný. Na ten pohled nikdy nezapomenu.

A to je jakási chalupa na náměstí. Stojí to tam jako oslava nějakým vojákům... já na historii nikdy nebyla, takže se omlouvám, že tohle je všechno co o tom vím. Ale vypadá to hezky.

A zezadu...

Teď sem si na chvilku odskočila zahrát basket... není to lehký ten život aupair :D Sem tak trochu prohrála 4:10. Ale snažila sem se! Hrála jsem s Hallem. Řekl mi, že jde hrát basket... tak jsem tam za nim šla a začala hrát s nim. Byl spokojenej. Ale kdyby tady byl fotr tak by se mnou NIKDY nehrál a to myslim naprosto vážně!!! Hloupý to děťátko :)

Další pauza... tentokrát baseball. Chtěl si procvičit chytání... takže já jsem si automaticky procvičovala házení :D Pak jsme si dali véču... chtěl nějaký těstoviny, co byli v lednici. Pak jsme si dali ovoce a navrh dezertíček... teda jenom Hall, protože mě znepokojuje má postava. Mají tady nějaký King Cake z Mardi Grass.. to je nějaká brazilská sláva, něco jako masopust. Velká oslava byla v New Orleans, ale něco se přehnalo i Cordovou, městem vedle Collierville Ten dort jsem ochutnala už dřív a můžu vám říct, že není o co stát. Uvnitř je nějaká přeslazená marmeláda, která se táhne jako hovno (pardon :D) a ten dort je navrh politej nějakou cukrovou polevou a ještě posypanej barevným cukrem... čeho je moc, toho je příliš Jo, uvnitř toho dortu je schovaný "miminko" (miniaturní postavička). Většinou se ten dort jí někde mezi více lidma a kdo najde miminko tak musí kupovat nový dort. Oni si to tady jí v kruhu domova, takže když Hall našel miminko, tak jsme se společně zasmáli nad tim nebožátkem a bylo.
Po véče následovala samozřejmě koupel. Hall je samostatný. Zavře si dveře, hupsne do vany a kouká z vany na TV... no to se někdo má :) !!! Ještě předtim jsme si dali pořádnou bitvu s takovým molitanovým míčem a pak jsme si hodně povídali.

PS:


Anoo, lízátka, já vim. Ale dneska jsem se dozvěděla, že první typ se překládá jako "sucker" (ehm... trošku mi to připomíná "suck my d**k" :D) a druhý obrázek je tradiční "lollipop". No, co já se tady všechno nenaučim :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MissSweetie MissSweetie | Web | 12. března 2011 v 8:44

To o tom co když na něj bude kašlat i táta ti řekl sám? Co ty víš, třeba to tak bude a o to víc se sblížíte vy dva ;-) Když už "autorita" nebude mít na kluka čas :-)

2 Milča Milča | Web | 12. března 2011 v 11:39

Opravdu ti upřímně závidím...ale přeju ti to. Hall není o moc starší než moje Frankie a ta si sama nenapustí ani vodu do vany (neumí to), natož aby si sama umyla třeba vlasy... Já chci taky takový samostatný dítě!!
A souhlasím s MissSweetie, třeba dostaneš šanci se s klukem víc sblížit, když táta bude najednou "zaneprázdněn" a hned se ti tam bude líbit ještě o trošku víc ;-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama