Řidičák + rozbitý auto

7. března 2011 v 21:50 |  Můj život v Tennessee (4)
Já jsem se vám zapoměla pochlubit, že minulou středu jsem dělala řidičák. Zatim pouze vědomostní test a hle.. udělala jsem ho. Bez jakékoliv přípravy. Ještě mě čekají jízdy (doufam, že to bude v pohodě, nebo si to aspoň myslim), takže nechci předbíhat... ale ten vědomostní test to bylo tak primitivní, že by to neudělal jenom kretén!!!!
Bylo tam 30 otázek... u každé otázky 3 odpovědi a vždy jen jedna správně.
Vždy byla správně ta nejdelší odpověď a nebo když tam bylo všechny odpovědi jsou správně.
Nehledě na to, že můžete mít 6 chyb!!!!

Co se týče toho rozbitého auta. Tak mi chybí sklo u předního světla vpravo, ten plech je celej nějakej promáčklej a vůbec je to nějaký poškrábaný... Absolutně sem o tom neměla potuchy!!! Protože jsem neměla žádnou nehodu ani žádnej problém, takže když jsem si četla email od mého host-otce, který začínal slovy "Jano, co se stalo s autem? Když budeš mít jakýkoliv problém, prosím, nikdy se neboj mi to říct." Tak jsem si říkala "What the heck are you talking about?" :DDDD Takže jsem vzala telefon a okamžitě sem mu volala, že si zrovna čtu jeho email, a že si nejsem vědoma, že by s autem něco bylo a on, ať se jdu podívat do garáže a tam jsem viděla, to, co jsem tam viděla.
On byl v pohodě, nekřičel, nic mi nevyčítal, jen se smál. Asi mi nevěřil. Ale já přísahám bohu, že sem neměla žádnou nehodu, ani žádnej jinej problém, u kterého bych to auto mohla takhle zničit. Jako musela to bejt poměrně rána a toho bych si snad všimla!!! Kdyby se něco takovýho stalo, tak okamžitě volam fízly a nebo jeho a ptam se ho co mam dělat.
Takže jsem byla navigována, že mam jet do nějaké "auto-opravny", kde mi vyčíslí škodu a on pak zavolá do své pojišťovny a zeptá se, jestli to proplatí nebo ne. Říkal, že 500 dolarů musí zaplatit sám, víc už pak platí pojišťovna. Tato auto-opravna vyčíslila škodu na 500-600 dolarů, ale že mi přesnou částku, ještě pošlou emailem.
Doufam, že já nic platit nebudu za debilitu nějakýho kreténa!!! Nechci to svádět na nevinný lidi, ale já to auto parkuju u školy, u kina, u baru, všude... takže mě jedině napadá, že mi to někdo sedřel na parkovišti a pak odjel. Ale zase se mi nechce věřit, že by Amík od tohohle ujel! Asi to byl Čech :D Ale zase mi přijde nefér, aby host-otec taky něco platil, když s tim autem vůbec nejezdí a jeho chyba to taky není. Cítim se trapně. Řidič neví co má s autem. Bůhví jak dlouho to tam je.
Až budu vědět další podrobnosti tak se ozvu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | Web | 7. března 2011 v 23:42

Mám jen otázečku. Moc jsem to nepochopila s tím řidičákem, ty máš český a už tam s ním řídíš, ale chceš/musíš si dělat ještě americký? No, neni to zbytečný? ???

2 Jana Jana | Web | 8. března 2011 v 0:36

Já mam český řidičák, ale ten je mi k prdu.. ten ukazuju jen abych mohla pít alkohol :-) Pak mam mezinárodní řidičák, se kterým řídim. Ale ten platí asi jenom 3 měsíce, kdo ví, a proto si musim dělat americký.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama