Nákupy, rodinka, skydiving

3. dubna 2011 v 4:13 |  Můj život v Tennessee (5)
Takže píšu tady o rodině, že se mi moc nepozdává, tak by taky bylo fér, když se chovají hezky, abych vám to taky sdělila :) Od čtvrtka (kdy jsem zvládla dojet na alergologii) tady zavládla parádní atmosféra. Host-otec chodí z práce skvěle naladěn, takže si povídáme před večeří i při večeři a i po večeři!!! Přijde mi to hned takový hezčí, když to klape tak, jak by to klapat mělo :) V pátek večer mě vzali na večeři a podívat se na baráček... barák se mi zvenku moc nelíbí, tak uvidíme vevnitř... hned jak se tam přestěhujeme (asi příští víkend), tak to zdokumentuju, abyste věděli, jestli sem si polepšila! Ani nevim, jestli jsem vám fotila tenhle pokoj... no a když ne, tak to napravim :)

V pátek dopoledne/odpoledne jsem se vydala nakupovat... ehm, plán bylo - koupit ŘASENKU a VOŇAVKU. Voňavky jsem si nakonec odnesla dvě... kup jednu a druhou dostaneš zdarma, no neberte to!! Ale já jsem to nevěděla.. nemohla jsem se rozhodnout mezi oranžovou a růžovou barvou (vůní) a jak jsem tam tak stála s obouma lahvičkama, tak vidim KUP JEDNU A DRUHOU DOSTANEŠ ZDARMA. Tak jsem to čapla a utíkala jsem ke kase. Za kasou stála strašně milá starší paní... vždycky když jí tam potkam tak je mi tak nějak hezky. Ona je opravdu milá a když se na vás usměje, zeptá se vás jak se máte, osloví vás "darling", popřeje vám krásný den, složí nákup do tašky a pak vám předá účtenku s úsměvem tak je to fakt paráda. Paní si mě pamatuje, chodim tam často :)
Stejně jako si mě pamatuje paní na poště. To je tak milýýý. Nevim jestli si to třeba nedělam sama, protože já jsem taky milá :) Takže na poštu přijdu a paní ví, že budu posílat do Czech Republic a že si koupim 20 známek :D
No a dále jsem si teda koupila ještě šaty, boty, kabelku a třpytivé oční stíny... Vždycky jsem ty nákupy fotila, teď už mi to přijde tak nudný to fotit :D Nakupuju každej den, tak doufam, že to uvidíte někde na budoucích fotkách :)
Ty šaty, co jsem si koupila, to jsou KRÁTKÉ šaty. Kdo mě zná ví, že moje sukně občas vypadají jako pásky... a tyhle šaty teda vypadají jako tričko :D Ne, jsou parádní, jsou růžový :) A jak mi bylo řečeno, vypadam v nich jako "barbie doll" :) Mimochodem ty boty jsem si koupila taky růžový :D Moje nejoblíbenější barva je ... ano, kdo řekl růžová, tak se spletl :) moje nejoblíbenější barva je bílá :) potom černá a pak růžová a ta jen proto, že mi jako blondýně sluší. Ve skříni mam pak ještě oblečení fialový nebo žlutý a to je z mých barev všechno :D

Před chvilkou jsem se vrátila ze skydivingu... najedla jsem se s rodinkou a teď si tak ležim v posteli. Pokud si říkáte, copak se asi stalo, že někde nepaří... bohužel bych do baru nedošla/nedojela :) Spálila jsem se jako prase!!!! Vždycky mě dokáže vytočit někdo, kdo říká, že je spálenej přitom není! Kdybyste občas viděli mě! Nejenom, že sem rudá jako rak.. ale já se třeba kvůli tomu pak nemůžu ani hejbat! A veškerej pohyb mi způsobuje neuvěřitelný problémy. Jako teď. Bolí to, pálí to. Rodinka mi naštěstí dala aloe vera, takže se tady mažu a lituju se, protože v takových chvílích se mnou byla mamča :) A ta bohužel v USA nebydlí se mnou.
Myslim, že je na čase začít se mazat SPF 100 ... když jsem to tady viděla, tak sem si řekla "tyvole, to snad po mě nemůžou chtít, abych se tim mazala"... (U nás je nejvyšší snad 30???) ... jak jsem se dokázala přesvědčit, slunce je tady mnohem silnější než v Čechách a pak mi ségra řekla, že Amíci nejsou blbý a moc dobře ví, proč se mazat SPF 100. Tudíž si koupim opalovací krém a začnu se mazat, pokud si nechci přivézt rakovinu kůže jako suvenýr.

Na závěr nějaké fotky:
Tak tradičně s Nil :)
A s takovým menším pejskem :) Byl tak zlatej, že jsem si ho úplně zamilovala.
A se Sandy :) Tady se teda tváříme obě divně, ale je to jediná fotka co mam, takže na to s**e pes
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jířa jířa | E-mail | Web | 3. dubna 2011 v 11:59

na začátku článku jsem si vzpomněla, že jsi jednou psala, že už nebudeš psát o rodince. Ale jsem ráda, že píšeš a jsem ráda, že se to lepší, nebo aspoň teĎ to je dobrý :)

no, já jsem znala SPF 50, ale stovka mě nepřekvapuje a asi si taky nějaký vysoký číslo pořídim, protože tady to taky žhne a před tejdnem jsem přišla domů taky červená. Naštěstí mě to moc nebolelo. Ale to pravý léto ještě přijde.

tak si to tam dál žívej! ;)

2 Klára Klára | Web | 3. dubna 2011 v 22:57

páni, wau :-)) když takhle často nakupuješ, šetříš i na 13. měsíc?:D

3 evyyk evyyk | 3. dubna 2011 v 23:25

Jo, šetří na Cali, doufam, ze jo??!:D

4 Jana Jana | Web | 4. dubna 2011 v 1:11

Šetřim, nebojte... já mam peněz jako želez, sama se až divim kolik mi zbejvá :-)

Jinak já tady nezůstanu 13. měsíc :) Max ještě tejden v NY, ale určitě ne celej měsíc :)

Jinak si taky vzpomínam, že jsem napsala, že už nebudu psát o rodině, ale pak sem si řekla, že jsem au-pair a občas mě naserou tak, že se chci podělit nebo mě naopak potěší, že se chci taky podělit :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama