Piknik, záplavy a další nezáživné věci :)

30. dubna 2011 v 1:16 |  Můj život v Tennessee (6)
V pátek jsme se vydali se školou na piknik. Dojeli jsme společně se Sandy a Douglasem a byla to celkem pohoda. Já v pátek školu nemam, ale pro ty, co do školy chodí, tak to byla bezva ulejvárna :)
Já nevim co k těm fotkam mam psát, však vy už ty lidi snad i znáte :) Sandy, Tony a já.
Ne, že bych se tady fotila jako 14tka s vyšpulenou pusou, ale to sem dávala pusu berušce, kterou mam na malíčku :) Dost jsme se u toho pobavili, protože jsme se učili, jak se řekne beruška v dalších jazycích... nejvíc mi utkvěla na paměti švýcarská verze "himuguegeli" :D a pak taky ještě perská "kavštuzak" :D
S Tonym... na stromě, kterej leži na zemi kvůli tornádu...
A tak jsme na něj vyšplhaly se Sandy :D

Další aupair meeting nás čeká 15. května. Už se nemůžu dočkat...

No a samozřejmě nemůžu zapomenout na naše záplavy.... na fotce je park, kde sem běhávala :)
První fotku jsem fotila někdy v zimě a je to jen tak pro porovnání kolik vody tam asi je.

No a taky jak si ze mě GPS dělá srandu a občas se mě snaží zabít.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Helena Helena | 30. dubna 2011 v 5:14

Musím říct, že se mi moc líbí novej design tvýho blogu! Je to hezký! :-) To s tvou host familií mě mrzí... :-? Aspoň, že všechno ostatní máš ideální. 8-)

2 Helena Helena | 30. dubna 2011 v 5:16

PS: Taky mám GARMIN navigaci a taky mám pocit, že si ze mě občas dělá pr..l!!! :-D Předevčírem jsem se díky tomu dostala nechtěně do čtvrti, o který mi host mum říkala, že tam RADŠI NEMÁM NIKDY JEZDIT. :-D

3 Jana Jana | Web | 30. dubna 2011 v 15:59

Já bych řekla, že famílie zabírá 90% všeho. Jako když mi volá, tak já to nezvedam, protože si nechci kazit den... volam mu zpátky, až se na to psychicky připravim :-D A volam zpátky jedině tehdy, když mam na starosti malýho, tak aby věděl, že je v pořádku.

A ta navigace!!!! Ona vždycky vybere tu nejdelší cestu... kravka jedna :-D A do čtvrtí, kde je lepší nebejt jsem se dostala taky... a že jich tady máme s těma všema černochama. Ještě sem tam ani neměla nohu a už sem věděla, že sem někde, kde bejt nemam :-D  :-D  :-D

4 Zuzi Zuzi | 1. května 2011 v 15:35

Ahooj Jani.. :-) Ještě k tvému minulému článku, proč si myslíš, že nehrozí že by ses zamilovala do američana a zůstala tam?? :-D To je sen tolika holek, vdát se do Ameriky :-D :-)

5 Jana Jana | Web | 1. května 2011 v 17:23

Já vim, že to je sen několika holek... některý to dokonce pořád píšou na FB. Ale muj sen to není, já se chci vdát za Čecha a mít normální život :-)

6 Zuzi-opět :-D Zuzi-opět :-D | 1. května 2011 v 19:36

Takže soutěž ČECH vs. AMERIČAN u tebe vyhrává čech jo?? :-) Každý je jiný.. Já třeba vím, že v ČR nechci v budoucnu zůstat ani náhodou.. Ale asi má každá země pro a proti :-)

7 Jana Jana | Web | 1. května 2011 v 20:53

No, já sem si myslela, že přijedu do Ameriky a budu koukat s otevřenou pusou... ale vůbec to tak není. Život je tu stejný, možná jednodušší a stejně tak jednodušší jsou i ty lidi tady.
Navíc já mam v Čechách rodinu, přátele a další cíle, kterých bych tam chtěla dosáhnout... takže pro mě jsou Čechy jasná volba :-)  
Pokud se američan (němec, belgičan, angličan, bůhví kdo ještě) kvůli mě odstěhuje do Čech, tak s tim nemam problém :-) Nejde o národnost, spíš o povahu.

8 Zuzi Zuzi | 1. května 2011 v 22:12

To je moc hezky napsané :-) Tak to ti přeju jen hooodně štěstí :-)

9 Helena Helena | 2. května 2011 v 3:04

[7]: Já jsem taky myslela, že přijedu a budu koukat s otevřenou pusou. :-) A ani ne. Je to tak, jaks to napsala, Jani. :-)

10 Jana Jana | Web | 2. května 2011 v 3:42

I já tobě přeju Zuzi hodně štěstí :) Je ho potřeba :)

Jj, Helčo, není to nic spešl, ale stejně je fajn to vidět a zažít na vlastní kůži :)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama