Hledá se ženich

3. května 2011 v 22:44 |  Můj život v Tennessee (6)
Dovolte mi napsat alespoň krátký článek k tomuto tématu.

Holky z Jižní Afriky si sem jezdí najít přítele, ze kterého se časem stane jejich manžel, aby tu mohli legálně žít a tím se rozhodně netají.

První byla Corelda... při příjezdu mi řekla, že si sem přijela najít manžela. Tak se také stalo. Po měsíci známosti byla zasnoubená. Trochu rychlé, ale to je americký styl. Snoubenec je v armádě, nováček.

Další byla Lauren... našla si černocha a po 11 dnech (!!!!!!!!!!!!!!!!!) byla zasnoubená. Svatba je již za námi... ehm.

Takhle bych mohla pokračovat.... ale nebudu vás nudit :)

Co mě ovšem zaráží je jedna dívka, jménem Kerry-Ann. Tato holka si každý den mění status a seznamuje nás s tim na co právě myslí - a to je právě najít si ženicha. Takže si můžeme přečíst "čekám na toho pravého", "cítím, že přijde brzy", "maminka mi řekla, že muj princ už je blízko", "v obchodě se na mě koukl kluk, snad ho znovu potkám", apod. Je to trochu tlačení na pilu a mě to nedalo a jeden status jsem jí musela okomentovat. Přijde mi to víc než trapné.

Pokud tady někdo náhodou potká kluka a je to fajn, tak to samozřejmě chápu, že spolu chtějí žít. Ale pokud si vezmou prvního kluka, co tu potkají, tak potěž pánbůh a ještě se s tim veřejně chlubí.

Pokud si to čte nějaký američan - WILL YOU MARRY ME?????
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dáda Dáda | 3. května 2011 v 23:39

ou jé:D

2 Jari Jari | E-mail | 5. května 2011 v 17:14

no ze se rika,ze chlapi na zeneni nejsou a oni se ozenili po 11dnech znamosti.. ty jo.. co mu za to slibila-jinak to neni mozny..... :-D  O_O

3 Jana Jana | Web | 5. května 2011 v 17:23

Děkuju za komentář i za email... odepsala bych ti, ale nechce se mi ukázat tvuj email. Kdyžtak mi napiš další vzkaz a já ti odepíšu :)

Americký kluci to takhle mají... když chodí s holkou rok a nezasnoubí se, tak je něco divnýho nebo aspoň co sem tady okoukala. U nás spolu lidi chodí 7 let, pak se ještě rozejdou a taky to vezmou po půl roce, když ne ještě dřív :-D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama