Letní dny

20. května 2011 v 3:40 |  Můj život v Tennessee (7)
Po pár dnech, kdy bylo lehce nepěkně, se nám opět vrátily horka jako svíňa

Dny trávim v posilovně a jelikož mam límec kolem krku (nebo měla jsem - už jsem ho sundala, začínam to zkoušet bez něho) jsem trávila čas u bazénu... nemyslete, že jsem s límcem kolem krku trhala rekordy ve zvedání činek nebo v běhání na běhacím pásu

U bazénu ležim vyvalená co den... vypadam dost blbě, dalo by se říct :) Jsem opálená zezadu a zepředu, ale po stranách ne, takže vypadam jako blbě obalenej řízek

Miluju to fitko, miluju. Fitko je to jediný, co mě tady drží :) Pak ještě Sandy a Nil. Kamarádů mam víc, ale tyhle dvě jsou pro mě rodina :)

Pojďte se podívat kde trávim tolik času.
WELCOME TO LIFETIME FITNESS IN COLLIERVILLE
Tohle je šatna žen. Ručníky jsou zdarma (nebo spíš v ceně). Takhle jak to vypadá na fotce (uklizeně), to vypadá celý den. Opravdu se o to starají a je radost tam chodit, převlíkat se, sprchovat se...
Můžete si dát i kafíčko nebo cokoliv jiného, jako jsou ty proteinový drinky... nebyla jsem tam a nechystam se tam :)
Tohle je první vnitřní bazén.
Aaaaaaaaaaaaaaaa, tak tady trávim hooooodně času.
A tady taky.... místnost pro spinning :)
Dětské centrum... to kdybych tam chtěla odložit toho malýho smrádka. Ale to nemůžu, protože už je 1. velkej a 2. vyblel by to fotrovi.
Lezecká stěna
Místnost pro sporty jako je kickbox, aerobic, step-aerobic, strike, fit, core a mnoho dalších....
Recepce... vždy když přijdete musíte vyndat kartičku, oni přečtou čárovej kód a jste vpuštěni dovnitř :)
Druhý vnitřní bazén...
Místnost pro pilates.

Omlouvam se, že chybí venkovní bazén (dodám). Chybí taky nespočet různých saun a výřivek. Je tam i kadeřnictví, kosmetika, masáže... prostě všechno :) Jako v hotelu :)

Dny utíkají hrozně rychle poslední dobou... já mam úplný nervy z těch prázdnin, možná to tak hrozný nebude, ale spíš si myslim, že jo. No, však se to dozvíme... kdybych nejela do Kalifornie, tak už bych dávno zbaběle někam zdrhla

Jinak krk se teda lepší... doma už límec nenosim, nosim ho pouze při jízdě v autě, páč tam mě to pořád bolí - nechápu, ale je to tak.
Hall měl nějakou ukecanou dneska, když jsme jeli ze školy... viděli jsme totiž autonehodu a on začal rozebírat proč to auto skončilo v pangejtu. Vymejšlel takový ptákoviny
Na baseballu pak dostal bonbóny od pana fotografa (fotili se jako tým) a měl se rozdělit s ostatníma. NEROZDĚLIL SE!!! Mě bylo tak trapně... já říkala, ať se rozdělí, že to není jen pro něj. Dokonce se k tomu přidali i ostatní rodiče, i trenér. Ale kdepak lakomeček Hall, ten se nerozdělil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klára Klára | Web | 20. května 2011 v 8:44

no fitko vypadá opravdu luxusně. to se nedivím, že tam tak ráda chodíš. Já budu mít asi v takových situací problém, protože já bych ty bonbony asi Hallovi vytrhla. Jenže to by byl asi pak šrumec od HD, co?

2 Dáda Dáda | 20. května 2011 v 8:57

wow, fitko je uzasne!! Nedivim se, ze tam chodis tak rada :))

3 georgie georgie | Web | 20. května 2011 v 11:15

týjo, fakt pěkný fitko :) kolik tě stojí nějaká měsíční permice? :)

jinak já se prázdnin taky dost děsim, tak jsme dvě :)

4 Helena Helena | 20. května 2011 v 11:38

Fitko WOW, takový regulerní maloměstský fitko v ČR, co? :-D

5 Jana Jana | Web | 20. května 2011 v 14:21

Fitko mě stojí 60dolarů měsíčně. Některým aupair se to zdá dost, ale když tam trávim tolik času kolik tam trávim, tak mi to přijde levný :-) (v porovnání např. se školou)
Já mu ty bonbony vytrhnout nemohla, protože on je měl v kapse u baseballových kalhot a ty kapsy sou úzký a hluboký... já sem si myslela o prdeli. Mě v tu chvíli běželo hlavou "fotr si myslí jakej je synáček úžasnej a přitom skutek utek" :-?
Jj, Helčo... takový běžný fitko co najdem v ČR... kam se na nás Amíci hrabou :-D  :-D  :-D

6 Milča Milča | Web | 20. května 2011 v 15:59

páni, tak to fitko je fakt suprový! týjo, mít takovýhle super prostory někde poblíž, tak jsem tam taky navežená furt.
Co Amíci? Jak moc se tam chodí cvičit a tak?
Upřímně doufám, že pak v USA nebudu jediný tlustý nemotora o něco se snažící v takhle luxusní tělocvičně :-D

7 Jana Jana | Web | 20. května 2011 v 16:40

Milčo, tak za 1. na Ameriku si ještě hubeňoučká, to bys musela jinak papkat :-D Amíci chodí cvičit hodně. Většinou večer (po práci). Některý jsou tam opravdu tlustý, že to ani není možný a snaží se. Samozřejmě jsou tam i namakaný kluci/holky, ale ty nikomu nedávají znát, že jsou něco víc :)

8 ségra ségra | 20. května 2011 v 20:14

Fitko vypadá naprosto luxusně, ale vypadá to, že tam chodíš sama :-) Kdy si to fotila? Nebo máš snad u Matta nějakou protekci? :-D

9 Jana Jana | Web | 20. května 2011 v 21:01

Fotky jsem našla na internetu, prosimtě :-P Ještě abych tam chodila s foťákem a ukazovala všem, že jsem cizinka :-D Navíc pokaždý tam někdo je... otevřeno 24/7.

10 Milča Milča | Web | 21. května 2011 v 19:59

[7]: Tak to je fajn :-)
Už jsem se bála, že se tam budu cítit jako totální exot, jako tady.
Tady chodím akorát do školního fitka, která mám zadarmo (ve městě to stojí kolem 100 liber měsíčně a vybavený je přibližně stejně, jako to školní) a tam chodí akorát takoví namakaní borci, kteří spolu soupeří kdo zvedne víc a tak a pak takový ultrahubený holky, který se na mě koukaj jak na hmyz, kterej jim tam blokuje stroje...

Už mě to tu sere tak moc, že se fakt nemůžu dočkat, až budu někde jinde...kdekoliv

11 Jana Jana | Web | 22. května 2011 v 2:21

Tak exot tady určitě nebudeš! :-) A ty pipiny a ty namakaný borce to absolutně nesnášim!!!! Ale naštěstí tady se na to nehraje. Jako občas můžeš vidět, jak se nějakej borec úplně vznáší jaký má svaly, ale tady na něj každej s**e, takže ho to za chvíli přejde a tváří se normálně 8-)

Za chvíli budeš jinde, vydrrrržžžž

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama