Missouri a to ostatní - jako třeba můj svátek :-)

25. května 2011 v 3:41 |  Můj život v Tennessee (7)
Včera jsme zažili obrovskou bouřku. Pro nás to dopadlo šťastně, pro obyvatele Missouri už nikoliv.


Použila bych tady anglickou větu: Pray for all those people there. Hodně jich umřelo, hodně jich ztratilo domov. Dokážu se vcítit do toho, jak se asi cítí. Tornádo to bylo opravdu obrovské.
Už chápu proč my (v TN) a ostaní státy nemáme mrakodrapy... bylo by to zbytečný stavět.

A teď trošku z veselejšího soudku

Poprvé jsem zkusila hodinu pilates, přesněji řečeno fitness pilates a jsem z toho opravdu nadšená. Jsem nevěděla, že je to taková zabíračka!!! Říkala jsem si pilááátééés, tssss, to bude takový relaxační a ha-ha-ha. Ráda bych v tom pokračovala, ale nevim jak bude vypadat rozvrh o letních prázdninách a jestli to budu stíhat.

Oslavenéééc
Hih, to jsem prosím pěkně já :) nebo byla jsem :) Oslavila jsem si to víceméně po svém. Šla jsem do fitka se Sandy (včetně tvrdého tréninku jsme si dali i výřivku, apod.), upekla jsem si dort a pak jsme šly s holkama ven.
Upekla jsem si Krtkův dort na plech... pokud by měl někdo zájem, můžu poskytnout recept nebo si to můžete najít na internetu. Od pana Oetkera k nepoznání :-) Výborný!
Taky jsem musela sedět v baráku a čekat až přijdou nainstalovat gauč do gameroomu. V tu chvíli jsem pekla ten dort, takže jsem to ani nějak nevnímala :-) Pánové byli mladí a ptali se mě na dort a jestli jim dam a jestli už je to hotový... protože byli příjemný, tak jsem jim nabídla :) Vlastně jsem jim to zabalila sebou :)) Tak snad to snědli a chutnalo!
K svátku mi přišli dokonce pohled a přáníčko přesně na den. To chce fištróna :-) Nějaký money a jeden balíček je ještě na cestě :-)) Jinak nespočet blahopřání... od některých lidí mě to až překvapilo, ale určitě příjemně. Takže d-ě-k-u-j-i


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jari Jari | E-mail | 26. května 2011 v 12:29

to ti jen tak skocilo do auta cizi dite??? O_O  oooj...

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama