Vzpomínky

23. května 2011 v 4:23 |  Můj život v Tennessee (7)
Mam jednu písničku, která mi připomíná VŠECHNO před odjezdem...

Když jsem poprvé tuto písničku uslyšela v Texasu, tak jsem brečela jako želva :) S postupem doby už nebrečim, hihi. Ale vždycky když jí slyšim, tak se jakoby zastavim, posloucham a vzpomínam... pamatuju si jak jsem seděla u stolu u mě v pokojíku, koukala jsem se na videa o Texasu, četla jsem si o Texasu, koukala jsem se na letecký katastrofy, prohlížela si fotky dětí, fotky mojí pravé rodiny, plánovala jak to bude super, balila si, ležela nemocná v nemocnici, pak i doma, jedla poslední jídlo, vyšla v pondělí ráno ze dveří a brečela, sousedky vykoukly z okna a loučily se se mnou, jak jsem se loučila na letišti a nikdy, nikdy nezapomenu na to, když jsme se odlepili z Prahy od země a já naposledy viděla českou krajinu, ty pole rozdělený, podle toho co se tam pěstuje - to sem taky brečela. TO JE TOTIŽ MUJ DOMOV.

Tahle písnička mi tohle všechno bude připomínat navždycky

Proč to sem vlastně píšu... slyšela jsem jí totiž teď v rádiu, tak jsem si řekla, že je na čase ji sem hodit :)

Jinak je (skoro) konec května a já absolutně nedokážu pochopit jak rychle květen utekl! Pro mě snad ani nebyl. Asi je to tim, jak jsem pořád v posilovně a tam čas běží opravdu rychle :)

Když už jsme u toho vzpomínání :) Tak si pamatuju, jak jsem na ze začátku byla na skypu každý den se ségrou a každý den s našima :) Teď se slyšíme tak jednou týdně, když to vyjde :) Ze začátku jsem řvala kvůli všemu... pamatuju si, jak se mě tatí (nebo mamča, teď nevim) zeptal, jestli jsem rozdala dárky dětem a já jsem začala řvát, že se chovali jako kreténi a abych je zklidnila, tak jsem jim dala ty dárky a béééééééébééééé
Naposledy jsem brečela, když ... nechci to tu rozepisovat, ale prostě jsem brečela, když jsem se dozvěděla, že rakovina zabíjela v řadách mě známých lidí.

Tohle je další vzpomínková písnička. U toho jsem tancovala a balila si


A pokud přijedete do USA, tak mi věřte, že tohle vás nemine:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klára Klára | Web | 23. května 2011 v 12:13

tak Cha-cha jede i tady :-D
Docela jsme se u toho zasmáli ;-)

2 georgie georgie | Web | 23. května 2011 v 14:46

taky mam strašně moc písniček spojených se vzpomínkama... a tu chacha znám taky od amíků... ale přijde mi to sranda... :) jenom to ještě neumim ;)

taky jsem si vždycky říkala, že když si psala, že v Tennessee nic není, tak já to měla vždycky na seznamu států, který bych chtěla navštívit, protože odtamtud pochází hodně známejch kapel (z Nashvile) a mimo jiné taky můj favourite zpěvák... :)

3 Jana Jana | Web | 23. května 2011 v 16:59

Cha-cha je nejvíc :-D Nejdřív nám s tim vymejvali mozek na trainingu a pak v každým klubu :-D

Georgie - to nemusíš umět, stačí poslouchat a oni říkají co máš dělat :-) TN je známý pro dost věcí a určitě si dovedu představit lidi, co by tu byli šťastný. Je tady nádherná příroda, spoustu národních parků a tak... ale já jsem spíš asi na beton ve městěch :-)

4 Klára Klára | Web | 24. května 2011 v 9:58

Dnes je úterý ;-)
Všechno nej k svátku!!!

5 Jana Jana | Web | 24. května 2011 v 15:09

Ooo, děkuji :-)
K svátku mi přišel pohled, který mi teda vykouzlil úsměv na tváři :-D

6 Klára Klára | Web | 24. května 2011 v 17:33

[5]: Doufám, že jsi ho našla dřív než HD :-? ...
Hezký den s úsměvem na tváři!

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama