Zdá se mi to ... nebo?

22. května 2011 v 2:19 |  Můj život v Tennessee (7)
Zdá se mi to nebo jsou všechny aupair před letními prázdninami trošku nervní?
Podle toho, co mi aupair píšou nebo volají se mi zdá, že jsou opravdu mimo. Všechny máme nervy z toho, jak to bude vypadat, co se s dětma bude dělat, jak budou zlobit, jak hrozný to bude Holky aupairky... musíme zatnout zuby a vydržet to

Mě osobně se už přes měsíc KAŽDÝ DEN!!! zdá stejný sen. Vystupují v něm jiné lidi nebo jiná příroda, ale vždy jde o jedno - chtějí mě zabít Já vždycky utíkam a někam se schovam. Vždy přežiju. Tento sen bych si vysvětlila (pomocí snáře) jako, že mam problémy s famílií, že máme různé neshody, nerozumíme si, atd. Takže ty vystupujou, ať v podobě jiných lidí, jako ty "vrazi". To utíkání bych si vysvětlila stejně.. prostě utíkam před problémy a to, že se schovam asi znamená, že je nechci řešit. Prostě každý den... stejný sen... ta samá pointa... ehm. Psychicky labilní aupair

Dnes (sobota) jsem byla ráno v posilce... pak jsem se vrátila se naobědvat... pak jsem vyrazila opět do fitka, ale tentokrát k bazénu, kde jsem zůstala cca 3 hodinky a opalovala se jako blázen :) Pak jsem si zajela koupit meloun a český chléb. To byla výprava na jak dlouho :) Jela jsem totiž do poměrně vzdálenějšího obchodního domu, ale když neplatim benzín, tak co bych si tam nedojela!!! Sice bylo horko, ale co! Já mam v autě klimu :)

Teď si tak ležim a odpočívam a asi ještě pudem na nějakou prochajdu. Chleba mam v sobě (tři krajíčky:D), kus melouna taky, čokoládku taky... a jsem spokojená :)

Pěkně pozdravte mojí famílii

No a abych byla upřímná podruhé, tak i když se moje aupairování nedá popsat jako procházka růžovou zahradou... pořád přemýšlím o prodloužení o 6 měsíců (víc nemůžu kvůli škole). Chtěla bych si spravit chuť a narazit na nějakou dobrou lokalitu... vydělat si ještě nějaký prašule a ještě něco vidět :-) Hihihihi. Uvidíme... protože když tu vidim ty smrady všude, příp. jejich rodiče tak je mi dost nevolno
Berte to jen jako takovej výkřik do tmy, protože moje názory na prodloužení se mění každým dnem... ale něco uvnitř mě tu prostě chce zůstat a vidět ještě víc, líp se naučit anglicky, ... snad jste to pochopili jak to myslim :)

Nedávno jsem si taky koupila nové letní bílé vzdušné krásné šatičky :) Ty tady jistě užiju... ale asi bych si těch letních věcí měla koupit víc, protože ho bude potřeba... Šaty stály 60 dolarů, ale protože měli slevu, tak jsem za ně zaplatila pouhých 18 dolarů. Neberte to!!!
Já se třeba vůbec nedivim, že Američani se můžou převlíkat každý den do jiných hadrů. Já se převlíkam třeba i 4x denně (kvůli posilce) a pokaždý mam na sobě jinej hadr... tohle bych si v Čechách nikdy dovolit nemohla! Nákupy mě tu opravdu baví :) Teď ale šetřim prašulky a všechno bych to ráda pak utratila v Californii :) Když bude z čeho, po zaplacení všeho nezbytného Přesto nevěšim hlavu, protože první zastávka bude v Las Vegas... tam vyhraju balík a to se mi to bude nakupovat jedna báseň
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klára Klára | Web | 22. května 2011 v 12:17

vsaď si na ČERNOU TŘINÁCTKU. Věřím, že ti přinese štěstí.
Nebo se zamiluješ :-D

2 georgie georgie | Web | 22. května 2011 v 12:55

hele, ty sny jsou teda docela drsný... to ti vůbec nezávidim, to nevim, jestli bych zvládla... blbou rodinu jo, ale takovýhle sny každej den asi ne... jo, já čtu xx fashion blogů různých američanů a závidim jim ty jejich ceny... je to prostě pro ně něco jinýho... zvlᚍ když to pak porovnáš s cenama všeho ostatního, tak to je ještě levnější... jenom jak to pak dopravit do čr? ;)
ono jde prodloužit jenom na 6měsíců? protože jestli máš čas a jednou v tý americe jsi, tak bych do toho skoro šla být tebou :)
jo a hlavně teda v tom Las Vegas nenechej všechny peníze... :)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama