Já, pravidelný pisatel, jsem se teď nějak zapomněla

14. června 2011 v 18:46 |  Můj život v Tennessee (7)
Úplně jsem koukala, že poslední příspěvek je ze čtvrtka a já píšu poměrně pravidelně, tak jsem se zhrozila, jak je tohle možné :) Byla jsem nějak busy a to mam prosím pěkně VOLNO.

Ve čtvrtek jsem nedělala nic zvláštního, jen jsem si udělala dobrou večeři a pak jsem šla spát, protože jsem byla unavená. V pátek jsme vyrazily nakupovat. Já jsem si koupila jen super cool klobouček z Bannana Republic. V ceně jsem se plácla přes kapsu, ale takový klóbrc jsem dlouho chtěla, protože mi přijde, že to oživí oblečení, co zrovna máte na sobě, včetně obličeje :D

V sobotu jsme šly pařit, po dlouhé době. Neutratila jsem ani korunu nebo spíš dolar :)) Všechno to za mě platil kamarádovo kamarád... já jsem mu řekla, že to platit nemusí, ale když chtěl, tak prosim :D Potkala jsem spoustu lidí, který už jsem dlouho neviděla a padli sme si do náruče a objímali jsme se táááák dlouho :)

Celou neděli jsem trávila u kamaráda, který má na zahradě bazén a můžu vám říct, že tomu se říká pohoda :)

Včera jsem strávili s Nil celý den v nákupáku. Nejdřív jsme měli silnou bouřku (tornádo, jak chcete), ale pak to ustalo, takže jsme si řekly, že vyrazíme do nákupního centra. Obě jsme se shodly na tom, že nepotřebujem nic kupovat, že se tam jen pudeme podívat a strávíme tam den :D Božeeeeeeee, jak tomuhle někdo může uvěřit :D Já jsem tam chodila od jednoho krámu ke druhýmu a říkala jsem si, jak jsem šikovná holka, že si nic nekupuju a tak to má bejt, až jsme pak zapadli do Forever21 a tam jsem si koupila dvoje letní šaty. Ale krásný i poměrně levný. Navíc mě ospravedlňuje to počasí, co máme tady, takže já si to můžu dovolit koupit si takový věci :D
Potom jsme jely na večeři do italské restaurace... daly jsme si polívku a salát. Zaplatíte 10 dolarů a sníst můžete co chcete. Oni vám ten salát budou pořád doplňovat a polívku pořád dolívat :) Bylo to výborný!!!!!! Navíc k tomu dostanete i takovej rohlíček, kterej mi dost připomíná ten náš, spíš chutí než tvarem.

Teď se chystáme opět k bazénu. Nějak se to počasí tady využít musí. Já si vezmu svoje nové šaty

Dneska jsem tu přesně 7. měsíců!!!!! Zítra už to bude 8. měsíc .... to to utíká!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Milča Milča | Web | 14. června 2011 v 23:02

Jani, tak to bývá, když máš volno máš největší nedostatek času, to taky znám :-D
A šaty v těch vašich vedrech prostě potřebuješ, to je jasný jak facka :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama