San Francisco

20. července 2011 v 20:38 |  Můj život v Tennessee (9)

Večer jsme se vydaly do San Francisca... příjezd do civilizace nám vlil krev do žil :DJenže jsme nemohly najít ubytování. Dopředu jsme to neměly zařízeno... nakonec jsme našly Motel 6 a tomu jsme poté zůstaly věrni; akorát jsem tam vždycky volala předem, že jedeme a jestli mají volno.

V San Franciscu jsme začaly v Chinatown... poté jsme pokračovaly na Lombard Street. Poté jsme se vydaly na Alcatraz, kam jsme se bohužel nedostaly.. vyprodáno na 14 dní dopředu, nedalo se nic dělat, tak příště! Tak jsme si udělaly pár fotek Alcatrazu z dálky, viděly lachtany, prostě jsme si prošly Fisherman´s wharf, Pier 39 a Ghirardelli Square. Pak jsme se vydaly na Golden Gate Bridge. Měly jsmě štěstí a most jsme viděly, při odjezdu se zahalil do mlhy a vypadalo to, že tam žádnej most není. Jako poslední zastávka byla 7 sisters... také jsme se vyfotily u Cable Car.. původně jsme se chtěly projet, ale bylo plno a bylo to drahý. Několikrát jsme si vyjely hodně prudké San Franciské kopce a projely i downtown.
Celkově to na mě působilo hrozně rodinnýn dojmem. Město bylo moc příjemné; až na to počasí. Taková zima tam! 12°C! To je Kalifornie?? A v létě?? To je mi těch lidí teda líto tam, haha. Fotr mi pak řekl, že největší zima, která se dá v SF zažít, je léto :DSan Francisco na návštěvu určitě doporučuji!!!!

Já ale doporučuju úplně všechno, protože každé město má něco co vás naprosto okouzlí a co vás překvapí, ať mile nebo nemile. Absolutně se nedá srovnat Las Vegas a San Francisco... Las Vegas nikdy nespí, tam si jeďte zapařit a v San Franciscu bych si dokázala představit studium.

Po San Franciscu nás čekala cesta do Los Angeles, na které jsme jely kousek po 10ti proudé dálnici. Těch dálnic jsme vystřídaly opravdu hodně, většinou tak 5-6proudých. Chvíli jsme jely i při pobřeží, takže jsme měly krásný výhled :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama