Březen 2012

Březen za kamna vlezem

22. března 2012 v 20:58
Tak je tady březen a další várka informací ode mě :-)

Snažím se seznámit se s Prahou jako turista a tak chodím všude možně :-) Na různé exkurze, výstavy... ale také jen tak na procházku, abych viděla ty nejznámnější místa. Praha je krásná. Asi nejvíc se mi líbilo na Národní, když sněžilo, světla to osvětlovaly a přišla jsem si jako v New Yorku před Vánoci :-) Každý den chodím do práce podchodem a tam si zas přijdu jako v Chicagu :D Tak vám nevim jestli je Praha krásná nebo mi v určitých momentech připomíná US, a proto je hezká :-D

Byly jsme na exkurzi na letišti. Stojí to za to! Já, jako vždy, jsem to vzala se studentskou slevou - UNIVERSITY OF MEMPHIS se mi prostě vyplatí :-) Nikdo to moc neřeší, datum tam není a full-time student asi rozumí každej :-)Chodím na angličtinu. CPE je těžký jako sviňa, to už snad ani není o angličtině :-) To je spíš o pozornosti, slovní zásobě (těžkých a formálních slov), logice ... uvidíme :-)
Sešli jsme se dobrá parta, takže máme o zábavu postaráno a učitel je super! On studoval psychologii, tak ví, jak má vést hodinu a je to paráda.

Stala se věc největší. Povýšila jsem a je ze mě TETIČKA :-)
Posuďte samy jak jsem vedle kočárku zkrásněla ;-)


Chodím ho mazlit jak nejvíc to jde, ušáčka :-*

A víte co? Některý písničky mi HODNĚ připomínají Ameriku, různý momenty, zážitky, hezký chvíli i ty špatný, léto, jaro, zimu, podzim.... tim, jak jsem trávila hodně času v autě, tak mam ke každý písničce nějakej zážitek a někdy je mi smutno. Možná jsem na jednu z těch tří žádostí o ruku měla kývnout :-)
Když hrajou písničku v rádiu, tak je to samý - jééééé moje písnička když jsem balila.. jůůů muj odletovej song ... jéé a moje příletová písnička, tuhle jsme zpívali s Nil a tuhle s Hallem, na tohle jsme cvičili ve fitku, tahle mi připomíná Kalifornii, tahle Texas, .... je toho toooolik :-)

Taky jsem byla na služební cestě. Frčeli jsme si to šéfovým subaru 200 km/h na dálnici!!! Já viděla jen ty airbagy všude kolem mě a říkala sem si, jestli mi pomůžou, kdyby něco :-D
V práci pořád pohoda.

muj stůl


Jsem ráda, že jsem přes zimu nezmrzla, i když jsem kolikrát měla namále a už tu máme krásný počasí :-) Takže jsem začala vytahovat jarní/letní oblečení a ejhle, všechno z USA, že ... :-/ Ještě to voní americkým práškem na praní :-) Já to ale hážu postupně do pračky, abych nebyla zatuchlina :-)
Ale cool je, když se mě lidi ptaj kde jsem to koupila - to je z Chicaga, tohle zase z New Yorku, jooo to je z Los Angeles a tohle zase z Las Vegas :D Jako filmová hvězda! :-D

Našla jsem cheerios a tak každý den nemůžu dospat jak moc se těšim na snídani :-)