Červenec 2012

VOLEJTE SLÁVA A TŘIKRÁT SE RADUJTE

14. července 2012 v 1:20
Zdravím vás všechny po hodně dlouhé době :-) Princezna se probudila ze zimního spánku :D

U mě se neděje nic tak moc úžasnýho, aby se o tom dalo psát... prostě obyčejný život :-) Práce, práce, práce - spánek - jídlo - úklid - nákupy - zábava, zábava, zábava, party, party, party (kluci, kluci, kluci, kluci, kluci).

Nedávno jsem oslavila svůj svátek, potom narozeniny, teď tatího narozeniny... ve stejný den měla i Terezka z Pensylvánie narozky. To mě přivádí k tomu, že aupair blogy vůbec nečtu a vůbec nevim, jak se holky mají. Nějak nemam čas, ani náladu. Teď čtu jiný blogy. Asi jsem se posunula z aupair období zase jinam. Jsem zestárla a zbabkovatěla :D Už jsem au-pair důchodce, tak se mi nedivte :D Ale zase abych byla upřímná tak jsou výjimky, který čtu :-)

Práce je pořád stejná. Šéf je taky super. Nemůžu si stěžovat. Mam plnej barák kluků kdo by si stěžoval :D Některý jsou mladý, některý jsou tátové od rodin, ale prasáci, to by jeden nevěřil :D

Staram se o našeho kolouška, malýho prďolku :-*Myslim na cestování... ani nevíte, jak mi chybí sedět v letadle a někam letět!!! Ano, to říkam já :D Co já sem se toho v US nalítala, samý přestupy, samý turbulence, emergency landing... a teď chodim do kanclu 8-17 (resp. 7.30-16.30). Chodila jsem 9-18, ale já mam další aktivity po práci a končit v 18h pro mě prostě bylo hrozně pozdě.

Ano, chystam se do USA. Kdybych se na hlavu měla stavět, tak tam do konce roku letim. Tečka :-)

No a protože mi chybí cestování, tak jsem se přihlásila na výběrový řízení pro cabin crew do Emirates... rozhodně si nemyslim, že mě vyberou, když se tam měsíčně hlásí 15 000 z celýho světa, ale já mam prostě takovej dobrej pocit, kterým chlácholim sama sebe, že třeba budu moct cestovat po celým světě :D Vidina života zase někde mimo ČR mě hodně láká. Jakmile člověk začne cestovat, tak už se těžko vrací do normálního života. Aspoň co se týká mě :-) Všechno mi přijde nudný, asi jsem se rozmazlila :-) A kdyby mě náhodou vybrali, tak vám nevim... tak si prostě sbalim a budu čelit každodennímu životu v letadle, páč já lítání miluju :D Bylo by fajn se zase vymanit z každodenního života a udělat si další rok, dva, tři hezký, plný cestování. Konec pohádky.Taky se snažim najít nějakej byteček, do kterýho bych se přestěhovala, tentokrát pouze a jenom já. Moje spolubydlící je P-R-A-S-E!!! Je nechutná. Ta holka prostě neuklidí. To že neuklízí společný místnosti, no tak co, tak ty holt uklidim já, když je ona prase.. ale jí něco spadne na zem a nechá to tam ležet! Nádobí jí leží ve dřezu a dokud ho neumeju, tak tam bude. Když už si něco umeje, tak to tam pak "schne" třeba dva měsíce. Umeje si hlavu a všechny vlasy nechá ve vaně. Dojde toaleťák, tak ruličku hodí na zem a Jančo ty to ukliď, když si tak aktivní. Ručník si mění přibližně jednou za 4 měsíce. Fůůůůůj!!!!!! Ve svým pokoji si ještě nikdy neuklidila, nemluvě o výměně povlečení, rostoucím jídle v lednici, tamponech u záchodu, zubní pasty na umyvadle a všeličehos v chodbě. Dokud to já nezvednu, neumeju, nevytřu, nevydrhnu, tak to tam bude. Dámy a pánové, takový prase jsem nezažila!!!!!! Pak se my, blondýny, nemáme divit tomu, že si o nás lidi myslí, jaký jsme telata. Ano, takhle vznikají předsudky. Přitom na pohled je to hezká a upravená holka. Chlapci, nenechte se zmást, ale zase nás neházejte všechny do jednoho pytle! :D

A nejlepší novinka na konec. Přijede za mnou Franziiiiiiiiiiiiiiii. Už se jí nemůžu dočkat. Pamatujete, jak jsem si div nehodila provaz, když měla přijet? A teď jsme pravidelně v kontaktu a konečně se rozhodla navštívit naší matičku Prahu!! Máme spoustu plánů a dokonce půjdem na strip show - kdybyste někdo měl nějaký zkušenosti, příp. znáte nějaký bary, kde tohle probíhá, tak sem s tim! Já toho využiju :-) Samozřejmě pak máme v plánu nákupy, památkování se a takový běžný věci :-)

Pravidelně jsem v kontaktu s Nil a Sandy a dalšími... z těch se ovšem ZATIM do Prahy nikdo nechystá :-( Nejdřív poletim já do US, juchuchůůůůů.
No a taky jsem v kontaktu s Alenkou - naší bloggerkou :-) Která se teď nachází na Floridě a všichni jí to závidíme a zároveň moc přejeme. Těším se, až přijede do Prahy s dvojčátkama a půjdeme do zoo :-)

Jo a taky si chci koupit auto. Jezdit v autobuse mě zabíjí.

xoxoxo
Janička