Září 2012

Léto v Praze

16. září 2012 v 17:02
Ahoj všem,

tak se po delší době zase hlásím s novinkama.

Nejvíc vás asi zajímalo Emirates... takže asi takhle. Vyplnila jsem přihlášku, vložila fotky.. pak jsem přemýšlela, že fotky nejsou nic moc a že by to chtělo jiný, tak jsem to odložila na neurčito a dál se tim nezabývala. Jaké bylo moje překvapení, když mi na začátku týdne přišel e-mail : Dear JK Thank you for your application regarding the position of Cabin Crew with Emirates Airline. We are pleased to inform you that we are conducting a Recruitment Open Day, the details of which are given below. blablabla...
Fotku stejně potřebuju a momentálně bych potřebovala i nový obličej :-D
Takže mi držte palce 6. října... vlastně ani nevim, jestli tam chci, asi nechci, bojim se lítat, ale zase to cestování je hodně lákavý. Věděli jste, že se do Emirates hlásí 15 000 lidí měsíčně z celého světa? Interview se skládá z X kol... zkusit se má všechno. Když mi to nevyjde, tak budu naštvaná jako vždycky, když mi něco nevyjde, ale radši bych, aby vyšla má druhá možnost a to je ... druhá společnost, která mě zaujala :-) Tam by se měli ozvat za 3-6 týdnů. Práce tady by mě bavila mnohem víc, protože by se jednalo o hodně cestování a to já ráda :-)

Přijela Anet z Kalifornie, takže jsme se viděly poprvé naživo a ne jen přes písmenkama na FB nebo e-mailu. Moc hodná Moravačka. Nenudíme se :-)

Víc psát nebudu, protože - What happens in Prague, stays in Prague :D

Přijela Franzi. To byl snad mezník mého života :D Hrozně ráda jsem jí viděla, jako by přijela "amerika" za mnou... zase mluvit 24/7 anglicky.
Zažily jsme dosud nepoznané.. nevěděla jsem, že je v Praze tak blaze a je tu opravdu vše :-) Nejvíc se mi asi líbilo na šlapadle pod Karlovo mostem a v 5D kině... pak jsem byli VŠUDE jako turisti, včetně muzea erotických hraček, no comment :-)Práci mám pořád stejnou - v IT firmě a přidala jsem k tomu doučování angličtiny. To hodně dobře vynáší :-) Kord když to mam jako přivýdělek k současné práci. Jsem vedena v jazykovce a cítim se hrozně cool a chytrá :-) Ještě mam jednu práci, přepisuju záznamy a …. nechci tady zmiňovat všechny své práce, protože pak to bude vypadat, že nespim, jakože někdy opravdu nemam čas se ani najíst :-)

Každopádně jsem se přestěhovala do svého vlastního bytečku, kde jsem královnou jen a jen já, takže to nějaké peníze spolkne, taky si chci koupit autíčko a v neposlední řadě chci jet zpět do USA.
V pátek jsem měla kolaudačku a teď už budem pít jenom bezdůvodně :D

A sranda nakonec... někdy před týdnem mi kolegyně říkala - říkali v rádiu - najdi si stranu 45 v nejbližší knížce a přečti první větu a to bude tvuj sexuální život do konce roku :D Tak jsem otevřela knížku na straně 45 a jala jsem se číst první větu - "Eventually we find ourselves in bed, naked bodies lying next to each other, holding each other, kissing, fingertips gently touching faces, necks, shoulders, chests, backs". Takže já si nestěžuju :D A neptejte se mě, co to čtu. Šla jsem přes měsícem do knihovny, že si jako přečtu nějakou anglickou knížku. Bohužel jsem na to neměla čas, ale těch prvních 100 stránek, které jsem přečetla stály za to a z první povídky v knížce se vyklubalo hustý porno :D Až sem se cítila trapně, co že to jako čtu a co mi čtou lidi v metru přes rameno. Snad neuměli anglicky :D

Dále bych chtěla poděkovat svým věrným čtenářům, kteří mi pořád píšou, buď vzkazy na FB nebo e-mail. Moc si toho vážím a snažim se tak nějak postupně odepisovat, ale mam toho hodně, takže mi to nejde moc rychle.

Moc se těším na Honzíčka z Chicaga, až přijede, protože to je jedna z mých big love z Ameriky, se kterou jsme toho hodně zažily a už jí chci mít prostě zpět :-)Alence z UK zakázali používat e-mail nebo co, to jsou mi novinky, ale všechno dobře dopadlo nakonec :-)

A náš Miroušek nám roste jako z vody a už je to cvalíček :-)
Danuš nám odletěla do Ameriky, takže na tu taky myslíme :-) Good luck and keep in touch. Hned bych jela taky zase :-)